Carnus markamız altında hijyen ürünleri geliştiriyoruz. Sıvı-katı sabun, dezenfektan jel, ıslak havlu, kolonya, cerrahi maske, kolonyalı mendil ve hijyen setlerimiz Carnus ile FMCG sektöründe sizlere ulaşıyor.
Konaklama sektörünün lokomotif ürünlerinden olan kullan-at terlik, banyo lifi, bez çamaşır torbaları ve ayakkabı torbaları üretiyor Pufypats markamız altında sizlere güvenle ulaştırıyoruz.
FMCG sektöründe faaliyetlerini sürdürdüğümüz Rubarro markamız altında şampuan, saç kremi, duş jeli, krem, losyon, katı-sıvı sabun, body mist ve kolonya gibi kişisel bakımınız için gereken en kaliteli ürünleri size ulaştırıyoruz.
Seyahatlerinizde konaklamanızın en huzur veren anlarına ortak olduğumuz buklet ürünlerimizi, Horeca sektöründe Assisi markamız altında sizlere ulaştırıyoruz.
Frontline markamız altında hijyen ürünleri geliştiriyoruz. Dezenfektan jel, cerrahi maske ve hijyen setlerimiz ile Frontline markamız ile yurtdışında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
FMCG ve Horeca alanlarımızda sizlere ait sınırsız seçenekleriniz ile hizmetinizdeyiz. Üretim hattımız, kurumsal kimliğiniz, markanız ve müşteri memnuniyetiniz için uygun ürünler üretmektedir. Sizin tercihinizi ve hayallerinizi üretime aktarmak Dinamo Kozmetik hedefleri arasında yer almaktadır. Bunu yaparken ki amacımız markanızın kalitesini korurken aynı zamanda maliyet avantajı sağlamaktır.
Dinamo
Merhaba
Aklınıza takılan bir soru olduğunda bize çekinmeden yazabilirsiniz.